+38(044)-581-01-45

ОРТОВІТ, курс ЕКСТРАСИЛЬНИЙ, 4 уп. + Вальгус Про у Подарунок

Ціна  
549,00 грн.

Артикул: 295 Ортовіт Екстрасильний, 4 бан. + Вальгус Про у Подарунок, 549 грн

Поки що без рейтингу
Добавка дієтична «Ортовіт» містить хондроїтину сульфат (витяжку з акулячого хряща) і глюкозамін - природні речовини, необхідні для нормального функціонування опорно-рухового апарату.

Хондроїтин є необхідним для природного відновлення хряща. Дія цієї унікальної речовини направлено на глибоке вирішення проблеми захворювань опорно-рухового апарату - на відновлення хряща. Хондроїтин також має здатність утримувати воду в товщі хряща, що сприяє зменшенню навантаження на суглоби. Застосування препаратів, що містять хондроїтин, має такий ефект:

- збільшення рухливості суглобів і зменшення їх набряків;

- активізація біосинтезу сполучних тканин і прискорення процесу регенерації;

- стабілізація в'язкості внутрішньосуглобової рідини, зменшення амортизації суглоба.

Глюкозамін – це натуральна речовина, що виробляється в організмі людини, в основному вона міститься в хрящовій поверхні суглобів і грає величезну роль в підтримці їхньої функції. Глюкозамін стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню живлення хрящової тканини, що оточує суглоби, виробленню та утриманню внутрішньосуглобової рідини.

Вітамін B1 (тіамін) покращує циркуляцію крові і бере участь у кровотворенні.

Вітамін В6 (піридоксин) відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму.

Рекомендації до застосування: може бути використаний у раціоні дієтичного харчування, призначеного лікарем при порушеннях функцій суглобів як джерело хондроїтину (витяжки з акулячого хряща), глюкозаміну, вітамінів В1, В6, В12 з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормального функціонування опорно-рухового апарату.

Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації у жінок, діти до 12 років. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: таблетки масою 0,5 г, упаковка 60 таблеток.

Склад на 1 таблетку: хондроїтину сульфат (витяжка з акулячого хряща) - 150 мг, глюкозамін - 150 мг, вітамін В1 - 0,8 мг, вітамін В6 - 0,8 мг, вітамін В12 - 0,7 мкг. Допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза, мальтодекстрин.

Спосіб споживання: дорослим приймати по 1 таблетці 2-3 рази на день після їжі.

Термін застовування: 4 тижні, у подальшому термін застосування треба узгоджувати з лікарем.

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ТОВ «ІНСТИТУТ БИОПРЕПАРАТІВ»

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com