+38(044)-581-01-45

Знижка до 50%!!! Таблетки Ортовіт, курс Екстрасильний, 4 бан., 240 таблеток

Ціна  
866,00 грн.

Артикул: 314 Таблетки Ортовіт, курс Екстрасильний, 4 бан., 240 таблеток, 866 грн.

Поки що без рейтингу
Таблетки Ортовіт, на основі акулячого хряща, відновлюють хрящову тканину та знімають біль!

Таблетки "Ортовіт" – це максимально ефективний засіб, його легко вживати та позбавлятися від болю та інших симптомів захворювань суглобів. "Ортовіт" містить хондроїтин (витяжку з акулячого хряща) та глюкозамін, ефективне поєднання цих компонентів з вітамінами групи В (В1, В6, В12) дозволило створити препарат, який відновлює хрящову тканину та зменшує больовий синдром.

Ми рекомендуємо вам приймати таблетки "Ортовіт" при наявності наступних симптомів:

Біль. Є основною ознакою артрозу, артриту та інших захворювань суглобів, але характер болю різний у різних захворювань. Наприклад, при артрозі біль відчувається в основному при русі та сильному додатковому навантаженні, при цьому біль може бути не дуже сильним на першій  стадії захворювання, тому дуже часто ми не звертаємо на це увагу та запускаємо захворювання. На другій стадії біль вже відчувається при незначному навантажені, а на третій - навіть у спокої, але біль може зменшитися, якщо людині вдається зайняти зручне положення. У випадку з артритом біль у спокої не зменшується. Особливо характерним для артриту є нічний біль – між третьою та п’ятою годинами ранку. Так чи інакше, біль є яскравим свідченням того, що потрібна допомога та лікування.

Хрускіт. Хрускіт, звук клацання, при захворюваннях суглобів виникає через, те що руйнується хрящовий прошарок та виникає тертя кісток. Однак, якщо у вас іноді виникає хрускіт у суглобах, це не привід для паніки. Хрускіт при артрозі специфічний: це не легке поклацування, а грубий та сухий звук, чим вище стадія захворювання тим сильніший хрускіт.

Зменшення рухливості, скутість. Будь яке захворювання суглобів супроводжується болем, у наслідок чого страждає рухливість суглобів та ваша активність в цілому. Може зменшуватися амплітуда рухів в ураженому суглобі або спостерігається скутість в усьому тілі, все це робить будь який рух болісним та важким.

Деформація. Мова йде про припухання, появу щільних вузликів або набряки – в залежності від захворювання, змінюється вигляд хворого суглобу.

Запалення. Частими супутниками захворювань суглобів є запалення, підвищення температури, загальне або локальне.

Слабкість. Загальний стан людини, яку непокоять проблеми з суглобами, часто характеризується слабкістю організму в цілому, особливо на стадії загострення хвороби. Озноб, підвищення пітливості, тремор кінцівок, сонливість свідчать про те, що потрібно вживати заходи та боротися із захворюванням.

          Секрет ефективності таблеток "Ортовіт" в поєднанні  активних компонентів необхідних для нормального функціонування опорно-рухового апарату людини.

Хондроїтин (витяжка з акулячого хряща) є необхідною речовиною для природного відновлення хряща. Хондроїтин також має здатність утримувати воду в товщі хряща, що сприяє зменшенню навантаження на суглоби. При тривалому застосуванні засобів, що містять хондроїтину сульфат, спостерігаються такі ефекти:

  • стимуляція регенерації суглобового хряща: зменшення запальних процесів і болю в уражених суглобах;
  • зменшення зносу суглобів;
  • поліпшення рухливості суглобів і зменшення їх набряклості;
  • активізація біосинтезу сполучних тканин задля прискорення процесу регенерації;
  • стабілізація в'язкості внутрішньосуглобової рідини;

Наукові дослідження корисних властивостей акулячого хряща були проведені в багатьох країнах світу. Дослідження показали, що витяжку з акулячого хряща рекомендується застосовувати при  таких захворюваннях: артрит, артроз, ревматизм, неврит, біль у м’язах, кістках та суглобах, хребті та шиї, різних видах запалень.

Глюкозамін – це натуральна речовина, що виробляється в організмі людини, в основному вона міститься в хрящовій поверхні суглобів і грає величезну роль в підтримці їхньої функції. Глюкозамін стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню живлення хрящової тканини, що оточує суглоби, виробленню та утриманню внутрішньосуглобової рідини. Для підсилення ефекту глюкозамін необхідно поєднувати з хондроїтином, ці компоненти разом приймають активну участь в біосинтезі з'єднувальної тканини, стимулюють регенерацію хрящової тканини.

Вітамін B1 (тіамін) - бере участь у процесі перетворення глюкози на енергію, впливає на роботу ЦНС, захищає від інфекцій, забезпечує утворення нових здорових клітин, покращує циркуляцію крові і бере участь у кровотворенні.

Вітамін В6 (піридоксин) - відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму.

"Ортовіт" може бути використаний у раціоні дієтичного харчування, призначеного лікарем при порушеннях функцій суглобів як джерело хондроїтину (витяжки з акулячого хряща), глюкозаміну, вітамінів В1, В6, В12 з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормального функціонування опорно-рухового апарату.

Склад на 1 таблетку: хондроїтинсульфат – 150 мг, глюкозамін – 150 мг, вітамін В1 - 0,8 мг, вітамін В6 – 0,8 мг, вітамін В12 – 0,7 мг. Допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза, мальтодекстрин.

Спосіб вживання: дорослим по 2-3 таблетки на день після їжі. Ми рекомендуємо починати приймати "Ортовіт" по 1 таблетці двічі на день після їжі та за необхідності збільшити приймання до 1 таблетки три рази на день після їжі.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації у жінок, діти до 12 років.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Форма випуску: таблетки масою 0,5 г, 60 таблеток в упаковці.

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ТОВ "ІНСТИТУТ БІОПРЕПАРАТІВ"

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com