+38(044)-581-01-45

Все, що вам потрібно знати про КАВУ МІНСЕР ФОРТЕ у форматі питання-відповідь.

 

Відповідь: Не рекомендовано вживати КАВУ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю вагітним і жінкам, які годують, тому що вони мають дотримуватися особливого режиму харчування. Крім того, дітям до 16, людям після 60, людям з серцево-судинними захворюваннями, при підвищеному тиску.
Відповідь: Якщо ви вживаєте КАВУ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю, але не худнете, це означає, що додаткові жири продовжують надходити з їжею, а організм невзмозі самостійно впоратися з ними, і до переробки зайвих «запасів» справа не доходить. Рекомендуємо вам звернутися до дієтолога. Можливо, у вашому раціоні занадто багато жирів і вуглеводів. Якщо ж ви худнете занадто інтенсивно, то потроху зменшуйте щоденну дозу КАВИ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю, щоб пом'якшити відчуття різкої втрати ваги. Занадто швидке схуднення – це теж стрес для організму. Будь ласка, не будьте нетерплячими в питаннях, які стосуються вашого власного здоров'я.
Відповідь: Регулюйте темпи схуднення так, щоб ви не відчували якогось дискомфорту. Щоб уникнути розтяжок і вигляду обвислої шкіри, намагайтеся худнути помірними темпами, поступово, зберігаючи ваш звичайний режим рухової активності, і ваша шкіра відновить свій природний, здоровий стан.
Відповідь: Більшість людей народжується з нормальною вагою. При цьому у кожного є жирові клітини. У нормальному випадку жир – це своєрідний і необхідний резерв організму. Надмірна вага – це результат порушення обміну речовин. Зайві жирові відкладення виникають тоді, коли організм під впливом зовнішніх факторів (шкідлива екологія, продукти низької якості, хвороби і т.д.) не може впоратися з жировими речовинами, які є в їжі. Тому нові жири в процесі травлення відкладаються «про запас». КАВА МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю перешкоджає надходженню нових жирів. Вони виводяться природним шляхом, не засвоюючись. Але для нормальної життєдіяльності нашого організму жири необхідні так само, як і білки з вуглеводами. Тому, вживаючи КАВУ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю, ви змушуєте організм «згадати», де знаходяться «запаси» і як потрібно самотужки переробляти жир. У цьому полягає основний принцип дії КАВИ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю: нові жири не додаються, а накопичені поступово витрачаються - і ви худнете.
Відповідь: Безсумно, і ось тільки деякі властивості КАВИ МІНСЕР ФОРТЕ з екстрактом зеленого чаю:
• сприятливо впливає на процес травлення, полегшуючи засвоєння організмом корисних речовин;
• знижує рівень холестерину в крові;
• зміцнює імунітет, тонізує і зберігає життєві сили організму;
• уповільнює процеси старіння за рахунок зниження шкідливого впливу на організм токсичних речовин.

Усе, що вам потрібно знати про «ДИКЛОВІТ» в форматі питання-відповідь.

Відповідь: Чутливість організму до препарату індивідуальна, проте ви відчуєте полегшення вже через 5 днів від початку застосування, фактично одразу. А через 2-8 тижнів ваші втомлені суглоби зможуть повністю відновитися.
Відповідь: «ДИКЛОВІТ» на основі витяжки акулячого хряща має перевагу перед іншими засобами завдяки своїй абсолютній натуральності і нетоксичності. Хондроїтин і глюкозамін в унікальному, максимально ефективному співвідношенні швидко і ефективно усувають запальні процеси. Ваші суглоби оновлюються і починають працювати з новою силою.
Відповідь: Взаємодія лікарських препаратів – це дуже делікатне питання. Незважаючи на те, що «ДИКЛОВІТ» є безпечним засобом, перед прийомом ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем. Вкрай важливо повідомити свого лікаря про все, що ви приймаєте – рецептурні або безрецептурні ліки, трави, добавки тощо..
Відповідь: Потрібно розуміти, що ефективність препарату залежить не стільки від тривалості прийому, скільки від індивідуальних особливостей вашого організму. «ДИКЛОВІТ» - це безпечний препарат, розрахований на тривале застосування у вигляді повторних курсів лікування.
Відповідь: «ДИКЛОВІТ» на основі витяжки акулячого хряща є суперефективним засобом проти захворювання суглобів. Якщо все ж таки ви не досягнете бажаного результату, ми повернемо вам гроші без зайвих запитань, нервів і проблем!

Загальні питання.

Відповідь: 5-7 днів по Україні, по Києву і області - 3 дні.

Контакти

ТОВ "ІНСТИТУТ БІОПРЕПАРАТІВ"

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com