+38(044)-581-01-45

Valgus Pro (Вальгус Про), 1 шт.

Ціна  
99,00 грн.

Артикул: 269 Фиксатор большого пальца Вальгус Про, 1 шт., 99 грн

Поки що без рейтингу
Гелеві фіксатори VALGUS PRO (Вальгус Про) – «Золотий стандарт у лікуванні деформації великого пальця стопи!
З новими фіксаторами VALGUS PRO (Вальгус Про) ви назавжди забудете про «кісточки», що випинають!
Рекомендації щодо використання Гелевих фіксаТорів VALGUS PRO (ВАЛЬГУС ПРО)
 

Гелеві фіксатори VALGUS PRO (ВАЛЬГУС ПРО) — це ефективний засіб який, відмінно себе зарекомендував та допомагає боротися з больовими відчуттями і випирають кісточками на пальцях ніг. Позбавляє від болю і запалення за 10 днів!

 

КОМУ ПОТРІБЕН VALGUS PRO (ВАЛЬГУС ПРО):

Проблема ця актуальна для людей будь-якого віку, особливо жінок, які носять взуття на високих підборах. Медична назва цього захворювання - вальгусна деформація (Hallux Valgus). У групу ризику також входять люди, у яких в силу професійної діяльності навантаження постійно припадає на передній відділ стопи (артисти балету, танцюристи, гімнасти). Крім того, важлива спадковість. Зіграти негативну роль може і зайва вага. Але найчастіше причиною появи проблеми є жорстке вузьке взуття - його носіння порушує біомеханіку ступні. І якщо раніше найчастіше така хвороба спостерігалася у пацієнток після сорока, то зараз страждають і 20-річні дівчата. Якщо у Вас є плоскостопість або Ви постійно носите вузьке взуття та взуття на підборах, якщо у Вас в родині хтось страждає від викривлення кісточки (Hallux Valgus), вам варто використовувати фіксатори. Це допоможе запобігти розвитку захворювання, і Ваші ноги залишаться красивими і здоровими надовго!

 

ЧОМУ ВАМ ДОПОМОЖЕ САМЕ VALGUS PRO (ВАЛЬГУС ПРО):

 

Вальгус Про рис.1.png

 Запущена стадія захворювання часто вимагає операції з тривалим реабілітаційним періодом, великим ризиком і залишковими явищами хвороби. У такій ситуації активна профілактика - єдиний спосіб уникнути ускладнень. Гелевий фіксатор великого пальця VALGUS PRO (ВАЛЬГУС ПРО): - це рішення трьох проблем відразу:

 

• Він встановлює палець в правильне положення і усуває деформацію;

• усуває біль і неприємні відчуття при ходьбі;

• запобігає запалення суглобів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Фіксатор виконаний з ортогелю: екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу, безпечного для здоров'я і дуже міцного. Він миттєво підлаштовується під анатомію ноги, стаючи в буквальному сенсі слова невідчутним на ступні, при цьому дбайливо і надійно фіксує палець в правильному положенні. Кісточка вправляється і більше не здавлюється взуттям. Зникає біль при ходьбі, а взуття перестає деформуватися і служить довше.

Чим більше часу ви проводите в фіксаторі, тим швидше відбувається корекція деформації великого пальця! Для більшості людей цього більш ніж достатньо, щоб кардинально вирішити проблему виступаючих кісточок на ногах!

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОВЕДЕНОГО ІНСТИТУТОМ ОРТОПЕДІЇ В НІМЕЧЧИНІ

 

Вальгус Про рис. 2.jpg

 

• Носіння фіксатора пацієнтами з початковими формами захворювання дало позитивний ефект, що підтверджено клінічно і рентгенологічно, в 100% випадків.

• При II і III стадіях хвороби суттєве зменшення деформації стопи відзначено у 68% пацієнтів, помірне - у 25%. У 98% досліджуваних спостерігалося зникнення болю і дискомфорту при ходьбі.

• За час використання фіксатора у жодного пацієнта не розвинулися запальні ускладнення.

Матеріал: екологічно чистий, гіпоалергенний, литтєвий термопластичний матеріал (ортогель).

Догляд: гелеві вироби рекомендується мити теплою водою з милом, вироби призначенні для багаторазового використання.

ВАШЕ ЗДОРОВ'Я В ВАШИХ РУКАХ!
Подбайте про ВАШІ ноги і скористайтеся новинками від провідних світових виробників!

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ТОВ "ІНСТИТУТ БІОПРЕПАРАТІВ"

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com