+38(044)-581-01-45

ЗНИЖКА!!! Крем Неофлекс, курс Екстрасильний 4 тюбики по 75 мл, + 1 бан. Ортовіт

Ціна  
799,00 грн.

Артикул: 322 Крем Неофлекс, курс Екстрасильний 4тюб., + 1 бан. Ортовіт, 799 грн.

Поки що без рейтингу
Крем "Неофлекс" - це ефективний засіб нового покоління для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
У кремі "Неофлекс" вперше поєднуються такі активні компоненти, які є максимально ефективними для реставрації хрящової системи, а також потужними натуральними протизапальними засобами. Крем "Неофлекс" створений на основі хондроїтину (витяжка з акулячого хряща) та глюкозаміну з додаванням рутину, екстракту живокосту, ментолу, та ефірних олій. Ці інгредієнти брали участь у багатьох дослідженнях і виявили беззаперечну унікальну ефективність в боротьбі з артрозом, артритом та іншими захворюваннями суглобів і болісними відчуттями, пов'язаними з ними.

Ми рекомендуємо вам застосовувати крем "Неофлекс" при наявності наступних симптомів:

Біль. Є основною ознакою артрозу, артриту та інших захворювань суглобів, але характер болю різний у різних захворювань. Наприклад, при артрозі біль відчувається в основному при русі та сильному додатковому навантаженні, при цьому біль може бути не дуже сильним на першій  стадії захворювання, тому дуже часто ми не звертаємо на це увагу та запускаємо захворювання. На другій стадії біль вже відчувається при незначному навантажені, а на третій - навіть у спокої, але біль може зменшитися, якщо людині вдається зайняти зручне положення. У випадку з артритом біль у спокої не зменшується. Особливо характерним для артриту є нічний біль – між третьою та п’ятою годинами ранку. Так чи інакше, біль є яскравим свідченням того, що потрібна допомога та лікування.

Хрускіт. Хрускіт, звук клацання, при захворюваннях суглобів виникає через, те що руйнується хрящовий прошарок та виникає тертя кісток. Однак, якщо у вас іноді виникає хрускіт у суглобах, це не привід для паніки. Хрускіт при артрозі специфічний: це не легке поклацування, а грубий та сухий звук, чим вище стадія захворювання тим сильніший хрускіт.

Зменшення рухливості, скутість. Будь яке захворювання суглобів супроводжується болем, у наслідок чого страждає рухливість суглобів та ваша активність в цілому. Може зменшуватися амплітуда рухів в ураженому суглобі або спостерігається скутість в усьому тілі, все це робить будь який рух болісним та важким.

Деформація. Мова йде про припухання, появу щільних вузликів або набряки – в залежності від захворювання, змінюється вигляд хворого суглобу.

Запалення. Частими супутниками захворювань суглобів є запалення, підвищення температури, загальне або локальне.

Слабкість. Загальний стан людини, яку непокоять проблеми з суглобами, часто характеризується слабкістю організму в цілому, особливо на стадії загострення хвороби. Озноб, підвищення пітливості, тремор кінцівок, сонливість свідчать про те, що потрібно вживати заходи та боротися із захворюванням.

Ефективність дії хондропротекторного крему "Неофлекс" обумовлена поєднанням активних речовин, що входять до його складу.  

Крем хондропротекторний "Неофлекс" містить хондроїтинсульфат (витяжку з акулячого хряща), глюкозамін, рутин, екстракт живокосту – природні речовини, необхідні для нормального функціонування опорно-рухового апарату людини.

Хондроїтин (витяжка з акулячого хряща) є необхідною речовиною для природного відновлення хряща. Хондроїтин також має здатність утримувати воду в товщі хряща, що сприяє зменшенню навантаження на суглоби. При тривалому застосуванні засобів, що містять хондроїтину сульфат, спостерігаються такі ефекти:

  • стимуляція регенерації суглобового хряща: зменшення запальних процесів і болю в уражених суглобах;
  • зменшення зносу суглобів;
  • поліпшення рухливості суглобів і зменшення їх набряклості;
  • активізація біосинтезу сполучних тканин задля прискорення процесу регенерації;
  • стабілізація в'язкості внутрішньосуглобової рідини;

Наукові дослідження корисних властивостей акулячого хряща були проведені в багатьох країнах світу. Дослідження показали, що витяжку з акулячого хряща рекомендується застосовувати при  таких захворюваннях: артрит, артроз, ревматизм, неврит, біль у м’язах, кістках та суглобах, хребті та шиї, різних видах запалень.

Глюкозамін – це натуральна речовина, що виробляється в організмі людини, в основному вона міститься в хрящовій поверхні суглобів і грає величезну роль в підтримці їхньої функції. Глюкозамін – призупиняє руйнування тканини хряща, стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню живлення хрящової тканини, що оточує суглоби, виробленню та утриманню внутрішньосуглобової рідини.

Рутин – зменшує проникність та крихкість капілярів, має здатність ущільнювати стінки судин. Крім того, рутин виявляє спазмолітичну, ранозагоювальну, протиалергічну, протизапальну, антивірусну дії.

Екстракт живокосту – натуральна речовина що чинить протимікробну, протизапальну, регенеруючу, кровоспинну, обволікаючу і в'яжучу дії. Прискорює зрощення кісток, знімає запалення суглобів, біль в спині і суглобах, загоює м'язові волокна і зв'язки.

Крем хондропротекторний "Неофлекс" застосовується в якості допоміжного засобу при комплексному лікуванні захворювань опорно-рухового апарату різного походження (остеохондрозів, ревматоїдних артритів, радикулітів тощо), а також при відкладенні солей та підвищених навантаженнях на опорно-руховий апарат.

Склад: вода, гліцерин, вазелінова олія, екстракт живокосту, полігліцерил-2-ПЕГ-4 стеарат, вазелін м'який, кремофор-20, глюкозамін,  хондроїтину сульфат (витяжка з акулячого хряща), рутин, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, карбопол, триетаноламін, ефірна олія ялиці, ефірна олія м'яти, ментол, метилпарабен, пропилпарабен, 2-бромо – 2-нітропропан – 1,3-діол.

Спосіб застосування: нанести невелику кількість крему на болючу ділянку тіла і обережно втерти до повного всмоктування. Наносити 2-4 рази на добу курсом 2-3 тижні. В разі потреби курси повторювати через 2-3 місяці.

Застереження при застосуванні: не рекомендується застосовувати при індивідуальній непереносимості компонентів крему, при захворюваннях з порушеннями цілісності шкірних покривів. Не допускати потрапляння крему на ушкоджені ділянки шкіри, слизові оболонки і очі.

Для зовнішнього застосування. Не є лікарським засобом.

Інструкція до препарату

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ТОВ "ІНСТИТУТ БІОПРЕПАРАТІВ"

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com