+38(044)-581-01-45

ФОРМАВІТ Курс Остаточний 5 баночок на 75 днів +1 баночка в подарунок

Ціна  
549,00 грн.

Артикул: 190 Формавит, Курс Окончательный, 5+1 шт. в подарок, (90дн.) 549 грн

Поки що без рейтингу
«Формавіт» -це препарат комплексної дії на основі природного жироспалювача L-карнітину, екстракту ехінацеї і виноградних кісточок, хрому та амінокислот.
Формавіт допоможе активізувати жировий обмін, підвищить імунітет, знизить рівень втомлюваності, збільшить працездатність і витривалість організму.

Комплексний препарат для зниження ваги і контролю за нею.

В основі здорового схуднення і боротьби із зайвою вагою ключову роль відіграє нормалізація обміну речовин.

Дієтична добавка «Формавіт» була розроблена спеціально для активізації обмінних процесів в роботі організму і, в першу чергу, ліпідного обміну. Препарат ефективно очищує організм від шлаків і токсинів.

«Формавіт» - це препарат комплексної дії на основі природного жироспалювача L-карнітину, екстракту ехінацеї і виноградних кісточок, хрому та амінокислот.

Формавіт допоможе активізувати жировий обмін, підвищить імунітет, знизить рівень втомлюваності, збільшить працездатність і витривалість організму.

Препарат має комплексний вплив на організм:

 • нормалізує обмінні процеси, руйнує і виводить жири, токсини і шлаки;
 • завдяки спеціально підібраному амінокислотному і мінеральному комплексу повністю насичує організм необхідними речовинами, виключаючи їх дефіцит;
 • сполуки хрому, що містяться у «Формавіті», регулюють рівень холестерину в крові, виводять його з організму і виключають ризик закупорювання судин бляшки холестеринів;
 • як показують результати досліджень і досвід використання препарату пацієнтами, він має ефект накопичення, тобто досягнуті результати зберігаються надовго, а зайва вага не повертається.

L-карнітин – це основний компонент «Формавіта». Ця речовина є природним активізатором розпаду жирової тканини. Його основна функція - це перенесення жирних кислот (жирів) у зону їхнього внутрішньоклітинного розщеплення, тобто в клітини людського організму, які контролюють розкладання органічних компонентів: вуглеводів, білків, жирів. Відсутність L-карнітину в організмі уповільнює природне розщеплення жирів і дуже часто є причиною надлишкової ваги і ожиріння.

«Формавіт» за рахунок L-карнітину є ефективним жироспалювачем. Препарат транспортує жир від проблемних місць до місця його переробки й утилізації. Без достатньої кількості цієї речовини в організмі ефективне спалювання жиру практично неможливе.

Під час прийому «Формавіта» з L-карнітином в організмі відбуваються такі процеси:

 • активізація спалювання жиру;
 • переробка жиру в енергію;
 • руйнування наявних і запобігання новим відкладенням жиру;
 • зниження в крові рівня тригліцеридів і холестерину;
 • підвищення природного рівня аденозинтрифосфату (АТФ);є
 • стимуляція живлення серцевого м'яза;
 • підвищення працездатності;
 • збагачення клітин киснем;
 • стимулювання імунітету.

Також до складу «Формавіта» входить піколинат хрому. Він бере участь в утилізації глюкози інсуліном, не дозволяючи цукру перетворюватися в жир. Комбінація L-карнітину і піколинат хрому дає максимальний ефект зниження апетиту, що сприяє ефективному схудненню.

Екстракт ехінацеї в складі «Формавіта» бере на себе функції імуномодулятора, підтримуючи організм в стресовій ситуації схуднення. Надає організму сил і енергії на боротьбу з жировими відкладеннями.

Екстракт виноградних кісточок є природним антиоксидантом. Він допомагає уповільнити процеси старіння, виводить токсини, шлаки і зайву рідину. Також екстракт виноградних кісточок зміцнює стінки судин і сприяє регенерації сполучної тканини, бореться з такими типовими жіночими проблемами, як целюліт і варикозне розширення вен.

Амінокислотний комплекс надає підтримку м'язам, а також сприятливо впливає на стан волосся, нігтів і шкіри.

«Формавіт» позбавляє від жирових відкладень у найпроблемніших зонах: в області сідниць, живота, стегон і рук; покращує стан шкіри, поступово зменшуючи яскраво виражені ознаки целюліту; активізує кровообіг в підшкірних шарах; зміцнює нігті, покращує стан волосся, сприяє здоров'ю шкіри.

Препарат допомагає швидко подолати психологічну і фізичну залежність від багатої на жири і вуглеводи їжі, нейтралізує стреси, викликані зміною харчового раціону, ефективно знижує апетит, активно спалює жирові відкладення і розщеплює жири, які надходять з їжею. «Формавіт» діє поетапно: він нормалізує обмін речовин, сприяє схудненню і збагачує організм корисними вітамінами і мінералами.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується до застосування при:

 • Надлишковій масі тіла та ожирінні;
 • Порушеннях ліпідного обміну;
 • Необхідності контролю за масою тіла;
 • Накопиченні в організмі шлаків і токсинів, як добавка до раціону харчування в період зниження ваги;
 • Дефіциті хрому.

Протипоказання

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем. Не радимо приймати «Формавіт» за умови вагітності, у період лактації; якщо є індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Форма випуску: капсули

Склад (капсула): концентрат сироваткового білка, лактоза, екстракт ехінацеї, цистеїн, треонін, карнітин, екстракт виноградних кісточок, хрому піколинат, кальцію стеарат.

Спосіб застосування та дози: По 2 капсули 1 раз на день під час їжі.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі не вище 25 ° С.

ТУ У 10.8 - 38528428-001 діє до: 2014

Виробник ТОВ "Еколек-Про"

Не є лікарським засобом.

Без ГМО

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ТОВ "ІНСТИТУТ БІОПРЕПАРАТІВ"

Поштова адреса:  01054, м. Київ, а/с 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com