+38(044)-581-01-45

Наші офиси

Підписка

Бестселлери

Эректосил табл. 3 уп.

Цена  
699,00 грн.

Артикул: 183 Эректосил табл. 3 уп. по 60 табл., 699 грн.

Пока без рейтинга
Чоловіче здоров'я – це дуже важливе питання, яке вимагає делікатної уваги. «ЕРЕКТОСИЛ» в таблетках - це новий препарат, який має позитивний вплив на сечостатеву систему, усуває запальні процеси, зменшує частоту і дискомфорт сечовипускань, підвищує сексуальну активність і попереджає захворювання передміхурової залози.

«ЕРЕКТОСИЛ» у таблетках має протизапальну, бактерицидну, спазмолітичну, судинорозширювальну і м'яку діуретичну дію, сприяє відновленню функцій статевих залоз у чоловіків.

Червоний корінь, як основний компонент препарату, позитивно впливає на циркуляцію крові і лімфи, зміцнює стінки судин, усуває гормональний дисбаланс між естрогенами і андрогенами, регулює тонус і перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів. Після курсу прийому «ЕРЕКТОСИЛУ» в таблетках нормалізується сечовипускання, що сприяє повному випорожненню сечового міхура, знижується частота сечовипускань, особливо в нічний час.

Що входить до складу «ЕРЕКТОСИЛУ»

Цинк є основним елементом, який бере участь у синтезі чоловічого статевого гормону тестостерону. Вітамін Е і цинк, володіючи антиоксидантними властивостями і запобігаючи пошкодженню тканин організму вільними радикалами, сприяють відновленню функцій статевих залоз у чоловіків і грають важливу роль в профілактиці захворювань передміхурової залози (простатиту).

Усього одна таблетка «ЕРЕКТОСИЛА» 2 рази на день - і через місяць ви відчуєте себе набагато краще і впевненіше. Червоний корінь, вітамін Е, цинк, дубильні речовини, що входять до складу засобу, а також правильне харчування і фізична активність - запорука міцного чоловічого здоров'я.

Не є лікарським засобом.

Склад: червоний корінь, вітамін Е, цинк (оксид), кремнію оксид, кальцію стеарат.

Кількість: 60 таблеток в одній баночці.

Отзывы

Еще нет отзывов об этом товаре.

Зробити замовлення

В наявності

Бестселлеры

Контакти

ООО «ІНСТИТУТ БИОПРЕПАРАТІВ»

Поштова адресса:  01054, м. Киев, а/я 10
Тел./факс:  38 044 581 01 45
Тел. моб.:  38 067 406 74 69
E-mail:  betaprotect@gmail.com